Historia pewnej miłości

Czy można zrobić dobry film o swojej historii miłosnej? Oczywiście! Poniższy film był przygotowany na uroczystość 10-lecia pożycia małżeńskiego Anastazji i Alexandra. Niecodzienna historia pewnej miłości została zaczerpnięta z filmu: Dziewczyna na moście w reż. Patrice Leconte z 1999 roku.

Zapłakana dziewczyna próbuje popełnić samobójstwo na paryskim moście. Powstrzymuje ją cyrkowiec, który właśnie szukał asystentki do swojego programu estradowego. Dziewczyna przyjmuje jego zaproszenie, zaczynają występować razem.

Zdjęcia odbyły się miesiąc przed huczną rocznicą w czterech miejscach: Cannes, Antibes, Monte Carlo i Moskwie. W realnym życiu Alex poznał Anastazję w kasynie 10 lat wcześniej. Reszta to oczywiście fikcja filmowa. Zrealizowany z przepychem, z przepięknymi ujęciami Roberta Balasko. Najlepszy przykład na to, że z pomocą zawodowców, realną historię można utrwalić w postaci filmu, który z powodzeniem może konkurować z oryginałem.

Premiera filmu odbyła się w Moskwie, podczas „Ball de Rose” – eventu zorganizowanego dla uczczenia 10-lecia związku małżeńskiego Anastazji i Alexandra.

Dołączcie do naszego facebooka, będziemy Was informować o najlepszych realizacjach na świecie!

Tags:

One Response to “Historia pewnej miłości”