Kreator gustu: Villa Toscana

Postanowilismy promować dobry smak i nietuzinkowy styl w cyklu “Kreator gustu”. Niedawno gościliśmy w Villi Toscana. Poprosiliśmy o napisanie kilku słów o miejscu stworzonym dla zakochanych i nowożeńców…

Dziesiątki spraw na głowie. Długie przygotowania, stresujące chwile, wielkie emocje. Zdarzają się łzy i nerwowe wyłamywanie palców. Czy wszystko się uda, czy o wszystkim pamiętaliśmy, czy maleńki synek kuzyna nie rozpłacze się podczas składania przysięgi. Tysiące wzruszeń i w końcu oczekiwanie – żeby zostać już tylko ze sobą, tylko we dwoje.
Bez rodziny, bez przyjaciół, bez gości. Czasem w domu, trudno o intymność, której tak bardzo pragniemy. Dlatego, zapraszamy Was do siebie, do Toskanii w sercu Podhala.

Przez kilka ostatnich lat gościliśmy wielu wspaniałych ludzi którzy świętowali u nas swoje zaręczyny, rocznice czy spędzali swoje podróże poślubne. Wśród nich, byli również nowożeńcy, którzy po emocjonujących przyjęciach szukali u nas spokoju, prywatności, intymności.
Staramy się, aby każdy pobyt naszych Gości był dla nich pozytywnym zaskoczeniem. Przywołujemy klimat romantycznej Toskanii w samym sercu Podhala. Odwołania do Włoch znajdziecie u nas wszędzie. W wyposażeniu pokoi, urządzonych z konsekwencją i pietyzmem, w doborze włoskich dodatków i barwach odpowiadających nazwie apartamentów. W menu, przygotowywanym przez kucharza rodem z Florencji. Nawet w aromatach unoszących się w villi – zapachach ziół i bukietów lawendy.

Dbamy o szczegóły. Włoskie kosmetyki, świece, romantyczną , ale nie pretensjonalną oprawę. Dobieramy kwiaty do wybranej przez naszych gości stylizacji, czasem nawet do koloru butów Panny Młodej. Polecamy włoskie wina które ukoją nerwy nawet najbardziej zdenerwowanego Pana Młodego. Otulamy do snu w miękkie przyjazne pościele na ogromnych łożach małżeńskich, godnych tych pierwszych chwil na nowej drodze życia. Wiemy, że to ważne momenty. Być może – najważniejsze. Dlatego, chcemy dać naszym Gościom komfort, wyjątkowy klimat, wysmakowaną i niebanalną oprawę.

Villa Toscana to, dla tych ważnych momentów, miejsce wymarzone. To kameralna atmosfera typowa dla obiektów opartych na idei Bed&Breakfest. Ta popularna w Europie koncepcja miejsc noclegowych zyskuje na popularności również w Polsce, ujmując naszych Gości domowym klimatem, pozbawionym zbędnego nadęcia. Villa Toscana daleka jest od hotelowego chłodu, a my jako właściciele otwarci jesteśmy na potrzeby i sugestie naszych Gości.

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się świeżo otrzymanych materiałów ze ślubu i wesela lub chcieliby po prostu spędzić romantyczny wieczór filmowy otwieramy filmówkę. Nie bez powodu nazywaną przez nas najmniejszym kinem świata, niewielką salkę, z autentycznym, kinowym wystrojem.
Chcemy dać naszym Gościom coś wyjątkowego, co sprawi, że te ważne momenty zapiszą się równie niezwykle w ich pamięci. Toskanię w sercu Podhala. Wypełniona włoskim smakiem, wysmakowanym, wolnym od banału romantyzmem.

autor tekstu: Villa Toscana

No comments yet.

Leave a Reply