Suknie ślubne

Suknie ślubne

Analizując wyszukiwane słowa kluczowe wpisywane przez narzeczonych w wyszukiwarkę Google, na prowadzenie wybijają się suknie ślubne celebrytów takich, jak Kate Moss, Kate Middleton, czy Beyoncé. Ostatnimi czasy równie często przyszłe panny młode z zaciekawieniem szukają sukni Belli Swan, która zapewne stanie się inspiracją dla wielu panien…  Okazuje się, że to właśnie na wybór sukni ślubnej panna młoda przeznacza najwięcej czasu i zainteresowania.  Nic dziwnego, w tym dniu każda kobieta chce nie tylko czuć się, ale i wyglądać, jakby ta chwila należała do niej ( i trochę do jej ukochanego).

Przyglądając się statystykom, podczas filmu weselnego, panna młoda z reguły widoczna jest na ekranie 25% częściej niż jej wybranek. Logicznym więc wnioskiem jest stwierdzenie, że to właśnie suknia ślubna odgrywa główną rolę pierwszoplanową.

Na sukienkę przeznacza się ok. 15% budżetu weselnego i mimo, że opcja kupna nowej sukni jest najdroższa (w porównaniu do wynajmu, uszycia, zakupu w komisie etc.), wciąż pozostaje najpopularniejsza.  Na tym się nie oszczędza…

Doskonale wiemy, że zakochana kobieta zawsze jest piękna… Życzymy więc młodym parom nie tylko pięknych sukien, lecz także dużo miłości!

No comments yet.

Leave a Reply