Jak zorganizować wesele ?

Sprawdziliśmy – to działa!

 

Z całą pewnością, z naszym stażem, możemy doradzić kilka rzeczy jak zorganizować wesele. Tutaj skupimy się na sprawach, które dobrze wyglądają w obiektywie (po resztę śmiało dzwońcie – zawsze chętnie pomagamy. Każdemu:)

Właściwie podczas przygotowań i błogosławieństwa operator musi radzić sobie sam. W kościele również. Ale podczas imprezy weselnej możliwości są praktycznie nieograniczone…. My skupimy się na efektownych i niedrogich.

Po pierwsze – światła efektowe. Spokojnie – nie chodzi i dyskotekę, ale o 2-3 ruchome kolorowe światełka. Orkiestra, lub manager sali weselnej bardzo często nimi dysponują. Na filmie wygląda to świetnie. Dużo się “dzieje w kadrze”, jest ruch i można wydobyć piękne kolory….

tu nasz przykład:

Nawet, gdy na parkiecie tańczą tylko dwie pary, jest wrażenie szampańskiej, tłocznej zabawy. A to z kolei zachęca gości do wejścia na parkiet…

Drugą genialną sprawą jest zadymiarka – czyli pudełeczko, z którego można od czasu do czasu wypuszczać dym. Efekt  tańca z gwiazdami! Cudowne ujęcia pełne magii! Ww światła fenomenalnie przebijają się snopem światła przez dym. Zadymiarka jest starowana ręcznie. Można ją włączyć i wyłączyć w każdej chwili. Polecamy na kilka tańców.

tu nasz przykład:

No comments yet.

Leave a Reply