Zdjęcia z nocy poślubnej ?

Zdjęcia z nocy poślubnej? Sesja zakochanych? Walentynkowa sesja? Wszystko na to wyglada, ale tym razem krecilismy tekedysk dla Piotrka Krakowskiego, nota benne krakowskiego kompozytora, ktory wynajął nas do kręcenia nowego klipu. Jak zwykle fantastyczna zabawa! Hotel Stary jak zwykle nas nie zawiódł. Jego klimat oddaje krakowskiego ducha i budzi namiętności…

Ślub w stylu Ojca Chrzestnego

Jeżeli lubicie słońce, piękne widoki i fascynujecie Was film Coppoli, to możecie zorganizować sobie ślub który będzie inny niż wszystkie. I co najważniejsze: wcale nie musi być drogi! Zamiast zapraszać wujków i ciotki których ostatni raz widzieliście na waszym chrzcie, lepiej ograniczyć listę gości i za te same pieniądze możecie mieć niezapomniane wesele. Macie gwarancję pięknej pogody, romantyczny ślub i wesele pod gołym niebem! Polskiego wyluzowanego księdza i rewelacyjne jedzenie! A wszystko to w pobliżu miejsc gdzie kręcono Ojca Chrzestnego! Cytaty z fimu nasuwają się tam same. Ślub w stylu Ojca Chrzestnego jest rewelacyjnym pomysłem na to jak stworzyć swój własny niepowtarzalny ślub. Po za tym znamy świetne miejsca gdzie można […]

Realizacja teledysku – Karwany

Zrealizowaliśmy zdjęcia w współpracy z Fikfilm do teledysku Karawana – Życie piękne jest. Reżyseria i zdjęcia: Przemysław Fik Realizacja teledysku powstawała w USA – New York, Chicago, Meksyk – Mexico City, Włochy – Sycylia (Palermo), Indonezja – Bali, Korea – Seul.

Jak zorganizować wesele ?

Sprawdziliśmy – to działa!   Z całą pewnością, z naszym stażem, możemy doradzić kilka rzeczy jak zorganizować wesele. Tutaj skupimy się na sprawach, które dobrze wyglądają w obiektywie (po resztę śmiało dzwońcie – zawsze chętnie pomagamy. Każdemu:) Właściwie podczas przygotowań i błogosławieństwa operator musi radzić sobie sam. W kościele również. Ale podczas imprezy weselnej możliwości są praktycznie nieograniczone…. My skupimy się na efektownych i niedrogich. Po pierwsze – światła efektowe. Spokojnie – nie chodzi i dyskotekę, ale o 2-3 ruchome kolorowe światełka. Orkiestra, lub manager sali weselnej bardzo często nimi dysponują. Na filmie wygląda to świetnie. Dużo się “dzieje w kadrze”, jest ruch i można wydobyć piękne kolory…. tu nasz […]

Suknie ślubne

Okazuje się, że to właśnie na wybór sukni ślubnej panna młoda przeznacza najwięcej czasu i zainteresowania. Nic dziwnego, w tym dniu każda kobieta chce nie tylko czuć się, ale i wyglądać, jakby ta chwila należała do niej ( i trochę do jej ukochanego).

Konkurs BoboVita

Wszyscy wiemy, że dzieci rosną szybko. Każdy rodzic stara się dokumentować nowy etap życia swojego maleństwa – niestety zapewne z różnym skutkiem… Jeżeli chcecie mieć pewność, że taka pamiątka będzie wyjątkowa zapraszamy do udziału w konkursie BoboVity, w którym nagrodą jest aż pięć filmów autorstwa E-motionfilms.

Sesja z kurą i PJ Harvey

Zawsze docenialiśmy innowacyjne pomysły, pod warunkiem, że nie graniczą z absurdem! Obejrzyjcie poniżej zamieszczony klip do realizacji, która znacznie odbiega od standardów weselnych i napiszcie , co sądzicie o pierwszoplanowej roli PJ Harvey drugoplanowej roli…   kury.

Na zagranicznym ślubnym kobiercu

Ślub za granicą…ale gdzie ? Dla ceniących prostotę: Zawarcie związku małżeńskiego w jednej z polskich placówek dyplomatycznych wydaje się najlepszą opcją dla par preferujących wygodę. Aby tego dokonać wystarczy wejść na stronę polskiego MSZ, i z widniejącego tam spisu wybrać jedną z polskich placówek. Następnie para powinna skontaktować się z wybranym miejscem i upewnić, czy jest tam możliwe zorganizowanie uroczystości (czasem zdarza się, że placówka jest za mała np. w Wietnamie). Miesiąc wcześniej należy wysłać dokumenty do wybranej ambasady RP.