O nas

Nie potrafimy zatrzymać czasu, ale potrafimy przywołać wspomnienia.E-motionfilms to firma produkująca ekskluzywne filmy okolicznościowe – filmy weselne, filmowe sesje ślubne i narzeczeńskie oraz rodzinne. Postanowiliśmy udowodnić, że film w którym Ty jesteś bohaterem może być tak dobry, jak nasze programy telewizyjne i spoty reklamowe z udziałem celebrytów. Naszą dewizą jest jakość. Uczciwie wyceniamy nasze umiejętności oraz czas poświęcony na realizację Twojego filmu. Nasza dbałość o każdy szczegół Twojego filmu, stanowi o sile naszych realizacji. Pracujemy z najlepszymi fachowcami na rynku, a naszą dewizą jest hasło: sky is the limit. Realizujemy filmy okolicznościowe na całym świecie.

Zapraszamy! Team E-motionfilms

Koncepcja

Praca przy dużych projektach telewizyjnych i kampaniach reklamowych nauczyła nas, że najważniejszy jest świetny pomysł i perfekcyjne przygotowanie. Dlatego tak ważne jest dla nas wsłuchanie się w Wasze potrzeby. W końcu film ma być odzwierciedleniem tego, czego tak naprawdę oczekujecie. Wiemy, jak sprawić by realizacja była szaloną przygodą, a sam film wyjątkową pamiątką. Bardzo często sami sugerujemy oryginalne rozwiązania, pokazujemy twórcze przykłady i omawiamy różne sposoby realizacji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Zdjęcia filmowe

Możemy naprawdę wszystko! Od nurkowania po zdjęcia helikopterem. Potrafimy nawet zatrudnić ptaki aby nakręciły film ;)Naprawdę! Głównie jednak koncertujemy się na ziemi. Produkcje przygotowywane są na sprzęcie, którego używa się do kręcenia topowych filmów, programów i teledysków. Jakość realizacji umożliwia emisję nawet w kinie. Bo czemu nie? Na planie filmowym wiemy, co chcemy osiągnąć, jak rozstawić światła filmowe, gdzie ustawić kamery, jaki obiektyw wybrać. To nasza codzienna praca.

Montaż

Nasze studio – pracuje do formatu 2K przy próbkowaniu koloru 4:4:4. Niezbyt czytelne? Mówiąc najprościej HD to dla nas mało…. U nas montażem zajmują się osoby, które na co dzień montują najważniejsze realizacje telewizyjne w Polsce. Każde z ujęć filmowych jest osobno koloryzowane. Współpracujemy z kompozytorami muzycznymi z całego świata. Chcecie zatrudnić orkiestrę symfoniczną do Waszego filmu? Załatwione!

Zadbamy o to, abyście mogli poczuć się jak gwiazdy, a film o Was mógł oczarować nawet surowych krytyków filmowych.

No comments yet.

Leave a Reply