e-motionfilms.pl | Firmy i przedsiębiorstwa z całego kraju!

Profi Competence Europe Sp. z o.o.

Profi Competence

Profi Competence Europe jest firmą skupiającą międzynarodowych ekspertów reprezentujących wiele dziedzin związanych z rozwojem i badaniem człowieka. Ponad piętnastoletnie doświadczenie grupy psychologów, socjoterapeutów, trenerów biznesu, coachów, ekspertów z branży rozwoju osobistego jak również specjalistów z zakresu edukacji pozwoliło na zbudowanie największej bazy testów kompetencji a także osobowości online ? Baza Profi Competence. Narzędzie to powstało jako zwieńczenie wieloletniej pracy specjalistów, którzy udowodnili, iż testy psychometryczne są rewelacyjnym narzędziem wspierającym rozwój osobisty a także zawodowy człowieka, a także są nieocenione w pracy specjalistów. Zanim testy stały się ogólnie dostępne przeprowadzano blisko jedenaście tysięcy badań wśród pracowników firm jak również uczniów i studentów. Pozwoliły one dostosować narzędzia do potrzeb naszych klientów. W efekcie stworzyliśmy rzetelne, odpowiednio dopasowane produkty, spełniające wygórowane wskaźniki jakościowe. W szerokiej ofercie testów można znaleźć profesjonalne narzędzia psychometryczne idealnie nadające się dla szkół, uczelni wyższych, instytucji, ale również dla biznesu czy też użytku indywidualnego. Każdy test jest bardzo intuicyjny. Zwieńczony jest szczegółowym, przejrzystym i zrozumiałym dla każdego raportem.

Szkoły - pedagodzy i nauczyciele, jak również pracownicy biur karier czy też rodzice i opiekunowie dzieci młodszych w ofercie przeznaczonej dla edukacji (PC EDUCATION) znajdą testy i kwestionariusze służące do analizowania predyspozycji zawodowych, interpersonalnych, umiejętności liderskich, osobowościowych i wielu innych uczniów i studentów. Pedagodzy otrzymają wartościowe raporty, będące podstawą do planowania ścieżki kariery, dalszej ścieżki rozwoju osobistego czy też zbadania predyspozycji zawodowych badanej osoby.

W chwili obecnej jest wiele ciekawych narzędzi po które chętnie sięgają przedsiębiorcy - usprawniających organizację pracy, umożliwiających osiąganie optymalnych rezultatów, ale także podnoszących prestiż działalności. Testy psychometryczne są takim narzędziem. Każda firma czy instytucja powinna włączyć testy psychometryczne do swojej codziennej pracy. W ofercie dla firm i instytucji, jak również działów HR, urzędów pracy i podobnych jednostek (PC BUISNESS) zebraliśmy wszystkie testy służące do prowadzenia skutecznego procesu rekrutacji, analizy osobowości a także kompetencji pracowników, a także określenia potrzeb szkoleniowych - celem zaplanowania rozwoju i wyznaczenia dalszej ścieżki kariery.

Oferta PC BUISNESS to także baza perfekcyjnie dopracowanych narzędzi dla psychologów, coachów a także doradców zawodowych przeznaczonych do diagnozy, prowadzenia konsultacji i pracy nad obszarami wymagającymi rozwoju. Osoby indywidualne w celu rozpoznania swoich predyspozycji a także ograniczeń, a także poszukujący własnej ścieżki zawodowej powinny skorzystać z pakietu testów lub też z pojedynczych testów dla osób indywidualnych, takich które wydadzą się im niezbędne w danym momencie życia (PC INDIVIDUAL). Testy dla osób indywidualnych umożliwiają przeanalizowanie kompetencji a także mocnych stron osobowościowych, międzyludzkich a także zawodowych. Wszystkie nasze testy zakończone są raportem. Raport pomoże pełniej zrozumieć ważne dla nas, analizowane obszary, jak również zidentyfikować mocne strony jak również obszary do dalszej pracy. Aby odpowiednio rozpocząć proces samodoskonalenia może okazać się potrzebna konsultacja ze specjalistą. Na witrynie Profi Competence w zakładce KONSULTANCI klienci zainteresowani omówieniem rezultatów swojego testu, jak również planu procesu rozwoju na podstawie wypływających z testu rekomendacji będą w stanie skorzystać z pomocy konsultantów z całego kraju. Certyfikowani konsultanci PCT, psycholodzy, coache, doradcy zawodowi a także specjaliści wielu innych dziedzin dostępni są w jednym miejscu ? w Bazie Konsultantów Profi Competence. Konsultacje na bazie indywidualnych preferencji będą mogły odbywać się online bądź też w trakcie spotkań indywidualnych.

Firma proponuje nie tylko gotowe produkty, ale także rozbudowane, certyfikowane szkolenia (PC TRAINING), umożliwiające wykonywanie profesji związanych z badaniem i rozwojem człowieka przy użyciu testów psychometrycznych. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w zakresie coachingu a także rozwoju osobistego, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę i pracują aktywnie w zawodzie. Każdy przeszkolony uczestnik przyswaja unikalną wiedzę psychologiczną a także uzyskuje akredytację pozwalającą na wykorzystanie narzędzi na szkoleniach i indywidualnych sesjach. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat Profi Competence, który uprawnia do nabycia Dedykowanych Licencji z dostępem do bazy testów i narzędzi wraz z raportami rekomendacjami w atrakcyjnych ofertach cenowych.

Profi Competence Europe Sp. z o.o. | Aleja Piastów 75/3, Szczecin, 70-326, PL | 91 453 01 55 |

e-motionfilms.pl - © 2010